HURTOWNIA PALIW
Hurtowa sprzedaż paliw z dostawą do klienta.
AUTO SERWIS - ciężarowe, dostawcze i osobowe
SERWIS OGUMIENIA, OLEJOWY I KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

ZADZWOŃ! i zamów paliwo

Praca

Praca dla księgowego

W związku z dynamicznym  rozwojem Spółki Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRANS-KOL Zenon Sobczak spółka komandytowa z siedzibą w Kole (KRS nr 0000994647) poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

 GŁÓWNY KSIĘGOWY

 Zakres obowiązków:

- organizowanie własnego stanowiska pracy oraz podległych pracowników,

- nadzorowanie całości zagadnień finansowych Spółki,

 - prowadzenie, planowanie, koordynowanie i nadzorowanie rachunkowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- nadzorowanie zgodność dokumentacji księgowej, procedur księgowych, ksiąg rachunkowych, sprawozdań finansowych i raportów o sytuacji finansowej z ustawą o rachunkowości, przepisami podatkowymi,

- sporządzanie i analizowanie bilansów, rachunków zysków i strat, sprawozdań finansowych i innych sprawozdań oraz ustalanie wyniku finansowego,

- sporządzanie raportów na potrzeby organizacji i instytucji zewnętrznych (m.in. US, ZUS, GUS, banki),

- zarządzanie zobowiązaniami i należnościami w Spółce, w tym nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań i wpływu należności,

- dokonywanie bieżącej oceny sytuacji finansowej Spółki,

- kontrolowanie wydatków i zapewnianie efektywnego wykorzystywania zasobów finansowych;

- kontrolowanie i weryfikowanie prawidłowej kwalifikacji operacji gospodarczych,

- nadzorowanie prawidłowości rozliczeń z budżetem i ZUS,

- nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowania,

- opracowywanie strategii i procedur pozyskiwania środków finansowych dla działalności Spółki,

- współpraca z kierownictwem Spółki,

- współpraca z organami podatkowymi, instytucjami finansowymi i innymi interesariuszami.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe o profilu rachunkowości lub finanse/ekonomia

- doświadczenie  na stanowisku główny księgowy

- doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych ,

- praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT,

- praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office

 - doświadczenie w pracy z programem Rewizor GT,

- umiejętności analityczne, dokładność i systematyczności,

- dobra organizacja w pracy, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Oferujemy:

-  stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie stosownie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego

- miłą i przyjazną  atmosferę pracy,

- możliwość rozwoju.

Miejsce pracy:

  1. Toruńska 186, 62-600 Koło

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie/przesłanie CV oraz listu motywacyjnego:

2) przesłanie drogą pocztową na adres: PHU TRANS-KOL Zenon Sobczak sp.k., adres: ul. Toruńska 186, 62-600 Koło, albo

3) dostarczenie osobiście do siedziby spółki w Kole przy ulicy Toruńskiej 186, w tym przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. + 48 696 085 185.

Prosimy o dopisanie na wskazanych dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
TRANS-KOL ZENON SOBCZAK sp.k.
ul. Toruńska 186, 62-600 Koło
NIP: 6662129569, REGON: 522443561
KRS: 0000994647
Konto bankowe:
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
77 1500 1461 1214 6001 8933 0000

TRANS-KOL PALIWA Sp. z o.o.
NIP: 666-19-75-486, REGON: 311605662
KRS: 0000179219
PKO Bank Polski Oddział 1 w Kole
41 1020 2762 0000 1502 0039 1672